HAKKIMIZDA

Nanodis'in uzun süreli etkin koruma sağlayan alkol bazlı su itici nanoteknolojik gümüş iyon içeriğiyle, her gününüz rahat ve güvenli olsun.

Nanodis, 2006 yılında kimya ve malzeme biliminin nanoteknoloji ile kesiştiği alanlarda fonksiyonel yüzey kaplamaları ve malzeme geliştirme konusunda uzmanlaşan Nanoen tarafından geliştirilmiş EKKA nanoteknoloji tarafından ürünleştirilmiştir.

Türkiye’de nanoteknoloji alanında en fazla patente sahip kuruluş olan Nanoen çok sayıda teknoloji dolayısıyla katma değeri yüksek ürünler geliştirmiştir ve geliştirmektedir.

EKKA nanoteknoloji bu ürünleri yenilikçi vizyonu ile sürdürülebilir büyümeyi ilke edinerek, nanoteknoloji konusunda geliştirilecek uygulama çalışmalarıyla kendini yenilemeye devam edecektir.

MİSYONUMUZ

EK-KA Nanoteknoloji ve Nanoen olarak nanoteknoloji alanında multidisipliner projeler yürütmek ve sektörümüzün ihtiyaç duyduğu katma değeri yüksek ürünler üretmek.

Ülkemizin bilimsel ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmak, AR-GE/Sanayi iş birliğini arttırmak ve uluslararası seviyede yaygınlaştırılmasını sağlamaktır.